Tarihçe

Yıldız Holding A.Ş. bünyesindeki Gayrimenkul Yatırımları Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Sağlam inşaat, 2004 yılında kuruldu. Klasik bir taahhüt şirketi olmanın ötesinde proje geliştirme ve proje yönetimi alanlarına odaklanan şirket, sahip olduğu deneyimli kadrosu ve konusunda uzman ekipleriyle sektördeki çalışmalarını yürütüyor.

Ana stratejisini “proje geliştirme ve proje yönetimi” üzerine kuran Sağlam İnşaat, bundan sonraki süreçte de Yıldız Holding A.Ş. bünyesindeki Gayrimenkul Yatırımları Grubu’nun tüm inşaat işlerinde koordinasyon, danışmanlık, proje yönetim ve denetim hizmetleri vermeye devam edecektir.

PROJE GELİŞTİRME: Sağlam İnşaat, Yıldız Holding bünyesindeki Gayrimenkul Yatırımları Grubu’nun taraf olduğu yatırımların iyi bir keşifle zamanında, tespit edilen bütçe doğrultusunda ve istenen kalitede tamamlanmasını sağlıyor.

PROJE YÖNETİMİ: Şirket, koordinasyon, danışmanlık ve denetim hizmeti verdiği Yıldız Holding şirketlerine ait projelerin belirlenen zaman ve bütçe hedefleri doğrultusunda tamamlanıp işletmeye alınmasını takip ediyor.

Sağlam İnşaat, bu doğrultuda Türkiye’nin muhtelif bölgelerinde fabrikalar, sınai tesisler, depo inşaatları, alışveriş ve iş merkezleri, otel ve konut inşaatı, okullar, sosyal tesisler, marinalar, arıtma tesisleri, bakım-onarım ve güçlendirme işleri gibi projelerin gerçekleşmesi ve teknik kontrolleri çalışmalarına devam ediyor.